Aktualności

Nowości

 

PROMOCJA 2+1!

 

Do 50kg zakupionej mieszanki Uldo Pszenne Fresh lub Uldo Drożdżowe Fresh 10% - dodatkowo 25kg tej mieszanki gratis!  Czas trwania promocji: od 7 sierpnia do 31 grudnia 2019r.


... więcej

07.08.2019                                                                    

 
 

 

ULDO Polska na BAKEPOL 2019

Kolejna edycja Targów BAKEPOL, tym razem w Krakowie, za nami! Wszystkim naszym Klientom i Gościom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na naszym stoisku w dniach 12-14.09.2019r. oraz zaprezentować nowe produkty z Grupy Premium Profit, serdecznie dziękujemy za miłe i inspirujące rozmowy.

 
...więcej
16.09.2018                                                                      

 
 

 

Nowość! Żytnie z warzywami

 

Wyjątkowe połączenie pieczywa żytniego z suszonymi warzywami, dzięki czemu uzyskano oryginalne, smaczne i aromatyczne pieczywo o doskonałych walorach odżywczych. Dodanie w odpowiednich proporcjach suszonych warzyw: marchew, burak, papryka,  cebula, szczypior i czosnek, wzbogaciło tak cenione przez konsumentów pieczywo żytnie

... więcej

11.09.2019                                                                    

 
 

 

Nowość! Chleb z pieprzem

 

Wyjątkowo smaczne połączenie popularnego pieczywa mieszanego z czarnym pieprzem oraz żółtym serem, które nadają niepowtarzalny i wyrazisty smak i aromat. Produkt gotowy charakteryzuje się delikatnym i sprężystym miękiszem oraz chrupiącą skórką, a także posiada atrakcyjny i oryginalny wygląd, stanowiąc doskonałą alternatywę dla  typowego pieczywa pszennego.

... więcej

11.09.2019                                                                    

 
 

 

Nowość! Activ Premium Profit

 

Activ to smaczne połączenie zwartego i wilgotnego miękiszu z chrupiącą skórką, wzbogaconą kaszą kukurydzianą i płatkami ziemniaczanymi. To produkt zapewniający uczucie sytości przez długi czas,o bogatych walorach odżywczych, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako przekąska dla osób aktywnych.... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

 

Nowość! Bułki Mleczne Premium Profit

 

Produkt o bardzo szerokim zastosowaniu, do wyrobu różnorodnego asortymentu drożdżówek, rogali, chałek, babek i ciast drożdżowych oraz wielu innych produktów. Wypieki charakteryzują się delikatną i sprężystą strukturą oraz znakomitym smakiem i aromatem.

... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

 

Nowość! Bursztynowy Premium Profit

 

Bursztynowy to unikatowe pieczywo mieszane, które dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych składników, w tym mąki uzyskanej ze specjalnego przemiału, charakteryzuje się zwartym i wilgotnym miękiszem, tak charakterystycznym dla pieczywa żytniego. Dodatkowo wzbogacenie produktu posypką zawierającą m.in. czarnuszkę, czosnek i przyprawy, tworzy wyjątkowo smaczną i Aromatyczną całość.

... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

 

Nowość! Ciasto Marchewkowe Premium Profit

 

Aromatyczne Ciasto Marchewkowe z dodatkiem suszonej marchwi, nadającej produktowi delikatną barwę oraz wyrazisty smak marchewkowy. Produkt o bardzo szerokim zastosowaniu, doskonale nadający się zarówno do ciast o różnych formach, jak również na blaty do ciast deserowych.  ... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

 

Nowość! Farmerski Premium Profit

 

Farmerski to pieczywo żytnie z dodatkiem mielonych pomidorów i prażonej cebuli. Charakterystyczny kwaskowy smak i aromat stanowią doskonałą alternatywę dla pieczywa pszennego. Dodatkowo zawartość warzyw wyróżnia ten produkt wobec typowego pieczywa żytniego.        ... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

 

Nowość! Foremka z ziarnami Premium Profit

 

Foremka z ziarnami to pieczywo mieszane o odpowiednio dobranych składnikach. Dodatkowo zostało wzbogacone posypką z różnorodnych ziaren, dzięki której uzyskano wyjątkowo smaczną całość. To znakomita propozycja na posiłek każdego dnia, dla całej rodziny.

 

... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

 

Nowość! Orkisz Graham Premium Profit

 

Orkisz Graham to pieczywo stworzone z połączenia różnych mąk, jak mąka pszenna, pszenna orkiszowa pełnoziarnista, pszenna graham oraz mąka żytnia i mąka sojowa. Dzięki odpowiedniemu połączeniu różnorodnych składników, uzyskano produkt o znakomitych walorach smakowych i odżywczych.

 

... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

 

Nowość! Posypka Activ Premium Profit

 

Oryginalnie wyglądająca posypka do pieczywa, przygotowana z połączenia w odpowiednich proporcjach kaszy kukurydzianej i płatków ziemniaczanych. Posypka znakomicie wzbogaca produkt gotowy zarówno smakowo, jak i wizualnie.

 

... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

 

XXIV Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz zakończony.

W dniu 03.04.2019r. odbył się finał kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz. ULDO Polska tradycyjnie już wsparła to wyjątkowe wydarzenie. Wszystkim Uczestnikom, a w szczególności Laureatom, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
...więcej
04.04.2019                                                                    

 
 

 

ULDO Polska na Targach Expo Sweet 2019

Kolejna edycja Targów Expo Sweet w Warszawie za nami! Wszystkim naszym Klientom i Gościom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na naszym stoisku w dniach 17-20.02.2019r., serdecznie dziękujemy za miłe i inspirujące rozmowy.

 
...więcej
25.02.2019                                                                      

 
 

 

Bułki Mleczne Lux

 

Uniwersalny produkt do ciast drożdżowych, o bardzo szerokim zastosowaniu.  Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, możliwe jest uzyskanie dowolnych kształtów i form produktu gotowego, m.in. tradycyjnych drożdżówek, rogali, chałek, ciast z owocami, o doskonałym smaku i delikatnym aromacie.

 

... więcej

25.02.2019                                                                    

 
 

 

Kruche Lux

 

Uniwersalny produkt dający możliwość produkcji różnorodnego asortymentu.

Odpowiednia kompozycja składników umożliwia wytwarzanie zarówno typowych słodkich wyrobów, jak ciastka kruche czy blaty ciast, ale także różnego rodzaju pasztecików, zapewniając odpowiednią trwałość wyrobu gotowego, doskonały smak oraz strukturę

 

... więcej

25.02.2019                                                                    

 
 

 

Volum Max

 

Nowoczesny środek wypiekowy o dozowaniu 0,5% i uniwersalnym zastosowaniu. Produkt może być stosowany do produkcji różnorodnego pieczywa, zarówno pieczywa drobnego o różnych formach, bagietek oraz chlebów.

 

... więcej

15.02.2019                                                                    

 
 


Bułki z chrzanem i burakiem

 

Doskonałe w smaku pieczywo pszenne, wzbogacone suszonymi warzywami, takimi jak chrzan i burak. Wyjątkowo smaczne połączenie popularnego pieczywa pszennego z suszonymi warzywami, takimi jak chrzan i burak.

 

... więcej

15.02.2019                                                                    

 
 

 

Bułki z aronią i wiesiołkiem

 

Wyjątkowe pieczywo mieszane, z dodatkiem aronii i wiesiołka. Produkt stworzony z połączenia różnorodnych mąk, takich jak mąka pszenna, mąka pszenna orkiszowa, mąka żytnia, a także mąka z wiesiołka. 

 

... więcej

15.02.2019                                                                    

 
 


Czekoladowe Profit

 

Mocno czekoladowe ciasto o korzystnej kalkulacji cenowej. Produkt o bardzo szerokim zastosowaniu, doskonale nadający się do produkcji różnorodnych słodkich wypieków, w tym także ciast deserowych i popularnych muffin.

 

... więcej

28.01.2019                                                                    

 
 

 

Frost Extra

 

Nowoczesny środek wypiekowy do odroczonego rozrostu. Umożliwia jeszcze dłuższe prowadzenie ciasta przy zachowaniu objętości oraz gwarantuje jego dużą stabilność po wyjęciu z chłodni. Pozwala uzyskać powtarzalność wypieku, lepszy smak, bardziej chrupiącą skórkę przy zachowaniu delikatnego miękiszu, a także dłuższą świeżość wyrobu gotowego.

 

... więcej

02.01.2019                                                                    

 
 

 

Piernik Profit

 

Tradycyjny piernik o ciemnej barwie oraz delikatnym korzennym smaku i aromacie. Posiada bardzo szerokie zastosowanie, doskonale sprawdza się w postaci blatów do ciast.  

 

... więcej

12.12.2018                                                                    

 
 

 

Drożdżowe Fresh 10%

 

Produkt o niskim dozowaniu i szerokim zastosowaniu, dostosowany również do odroczonego rozrostu. Umożliwia produkcję różnorodnego asortymentu ciast drożdżowych półcukierniczych, jak drożdżówki, rogale, chałki i inne.

 

... więcej

19.11.2018                                                                    

 
 

 

Pszenne Fresh

 

Środek wypiekowy o dozowaniu 1%, do pieczywa pszennego. Przedłuża świeżość produktu nawet do 4-5 dni, nadaje się do obróbki ręcznej i maszynowej.

 

... więcej

09.11.2018                                                                    

 
 

 

ULDO Polska na Polagra-Tech 2018

Kolejna edycja Targów Polagra-Tech w Poznaniu za nami! Wszystkim naszym Klientom i Gościom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na naszym stoisku w dniach 30.09.- 04.10.2018r., serdecznie dziękujemy za miłe i inspirujące rozmowy.

 
...więcej
04.10.2018                                                                      

 
 

 

Pieczywo wysokobiałkowe

 

Wyjątkowo smaczne pieczywo wysokobiałkowe, z dodatkiem licznych ziaren, takich jak siemię lniane, soja, sezam i słonecznik.  Odpowiednio dobrane składniki pozwoliły uzyskać pieczywo o wysokiej zawartości białka, będące idealnym uzupełnieniem diet wysokobiałkowych, a przy tym smaczne i delikatne.

 

... więcej

28.09.2018                                                                    

 
 

 

Warzywniak Plus

 

Doskonałe w smaku pieczywo, będące połączeniem delikatnego pieczywa pszennego z suszonymi warzywami, t.j.:marchew, burak, papryka, czosnek i prażona cebula. Odpowiednie proporcje warzyw nadają pieczywu delikatny, słodkawy smak oraz atrakcyjny wygląd, czyniąc produkt wyjątkowo smaczną alternatywą dla typowego pieczywa pszennego.

 

... więcej

28.09.2018                                                                    

 
 

 

Chia Extra


Pieczywo pszenne wzbogacone nasionami chia, dzięki którym otrzymano znakomite walory smakowe oraz odżywcze produktu gotowego. Dzięki zastosowaniu nasion chia, produkt posiada charakterystyczny smak oraz stanowi źródło cennych wartości odżywczych, w tym kwasów tłuszczowych Omega 3.

 

... więcej

28.09.2018                                                                    

 
 

 

Bułki Mleczne orkiszowe

 

Produkt o bardzo szerokim zastosowaniu, przygotowany na bazie mąki orkiszowej. Możliwość przygotowania różnorodnego asortymentu, zarówno tradycyjnych drożdżówek i chałek, ale także różnorodnych babek, ciast oraz produktów z nadzieniem typu kapuśniak.

  

... więcej

28.09.2018                                                                    

 
 

 

Babka o smaku truskawkowym

 

Produkt o szerokim zastosowaniu, do wyrobu różnorodnych ciast biszkoptowo – tłuszczowych. Produkt posiada przyjemny truskawkowy smak i aromat, a także oryginalny kolor miękiszu, wyróżniający się wobec innych tego typu wyrobów. 

 

... więcej

27.08.2018                                                                    

 
 

 

Babka o smaku jagodowym

 

Produkt o szerokim zastosowaniu, do wyrobu różnorodnych ciast biszkoptowo – tłuszczowych. Produkt posiada przyjemny jagodowy smak i aromat, a także oryginalny kolor miękiszu, wyróżniający się wobec innych tego typu wyrobów. 

 

... więcej

09.07.2018                                                                    

 
 

 

Babka o smaku arbuzowym

 

Produkt o szerokim zastosowaniu, do wyrobu różnorodnych ciast biszkoptowo – tłuszczowych. Produkt posiada przyjemny arbuzowy smak i aromat, a także oryginalny kolor miękiszu, wyróżniający się wobec innych tego typu wyrobów. 

 

... więcej

09.07.2018                                                                    

 
 

 

Posypka PROFIT

 

Posypka przygotowana z połączenia w odpowiednich proporcjach kaszy jaglanej, słonecznika oraz lnu.

 

... więcej

23.05.2018                                                                    

 
 

 

XXIII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz zakończony.

W dniu 18.04.2017r. odbył się finał kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz. ULDO Polska tradycyjnie już wsparła to wyjątkowe wydarzenie. Wszystkim Uczestnikom, a w szczególności Laureatom, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
...więcej
18.04.2017                                                                    

 
 

 

Gryczany Plus

 

Aromatyczne pieczywo o dużej zawartości mąki gryczanej, dzięki której uzyskano pieczywo o charakterystycznym oraz wyrazistym smaku i aromacie gryki. Pieczywo charakteryzuje się wilgotnym i delikatnym miękiszem, zachowuje świeżość przez długi czas.

 

... więcej

02.03.2018                                                                    

 
 

 

Warzywniak

 

Doskonałe w smaku pieczywo, będące połączeniem delikatnego pieczywa pszennego z suszonymi warzywami, takimi jak marchew, burak, prażona cebula. Odpowiednie proporcje warzyw nadają pieczywu delikatny, słodkawy smak oraz atrakcyjny wygląd, czyniąc produkt wyjątkowo smaczną alternatywą dla typowego pieczywa pszennego.

 

... więcej

02.03.2018                                                                    

 
 

 

Królewski

 

Doskonałe w smaku pieczywo przygotowane z połączenia w odpowiednich proporcjach mąki pszennej, żytniej i sojowej, dzięki czemu uzyskano produkt o oryginalnym smaku i aromacie. Dodatkowo produkt został wzbogacony wyjątkowo smaczną posypką, która nie tylko wzbogaca walory smakowe produktu, ale także jego wartości odżywcze.

 

... więcej

02.03.2018                                                                    

 
 

 

Bułki z kaszą jaglaną

 

Aromatyczne bułki z dużą zawartością kaszy jaglanej, która nadaje produktowi charakterystyczny, wyrazisty smak i aromat. Pieczywo z kaszą jaglaną dostarcza dodatkowo korzystnych dla organizmu składników odżywczych, dzięki czemu stanowi doskonałą alternatywę dla jasnego pieczywa pszennego.        

 

... więcej

02.03.2018                                                                    

 
 

 

ULDO Polska na EXPO SWEET 2018

Jubileuszowa X edycja Targów EXPO SWEET zakończona. Wszystkim naszym Klientom i Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko w Hali Expo XXI, bardzo dziękujemy za miłe i inspirujące rozmowy na temat naszych produktów i branży.  Do zobaczenia za rok! 

 
...więcej
01.03.2018                                                                    

 
 

 

Jupiter

 

Środek wypiekowy dedykowany szczególnie do pieczywa mieszanego oraz drobnego pieczywa pszennego. Pozwala uzyskać dużą objętość oraz długotrwałą świeżość produktu gotowego, a w przypadku bułek wyraźny znak. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, umożliwia uzyskanie produktu z „czystą etykietą”.              

 

... więcej

10.01.2018                                                                    

 
 

 

Chia Lux

 

Pieczywo mieszane z dodatkiem nasion Chia, dedykowane do produkcji „na taśmę”. Możliwość produkcji bochenków okrągłych, podłużnych oraz chleba foremkowego. Produkt stanowi źródło kwasów Omega 3, a także innych wartości odżywczych, spełnia również wymogi czystej etykiety. 

 

 

... więcej

02.11.2017                                                                     

 
 

 

Orkisz Plus

 

Pieczywo mieszane orkiszowe, dedykowane do produkcji „na taśmę”. Możliwość produkcji bochenków okrągłych, podłużnych oraz chleba foremkowego. Produkt posiada dużą wilgotność, dzięki czemu zachowuje świeżość przez długi czas, spełnia również wymogi czystej etykiety. 

 

... więcej

02.11.2017                                                                     

 
 

 

Bułki Mleczne CL

 

Uniwersalny produkt do przygotowania różnorodnych ciast drożdżowych. Umożliwia produkcję szerokiego asortymentu wyrobów drożdżowych takich jak drożdżówki, rogale, chałki, strucle oraz szereg innych produktów. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, produkt gotowy spełnia wymogi czystej etykiety.


... więcej

23.10.2017                                                                     

 
 

 

Parzone Uniwersalne

 

Koncentrat ciasta parzonego o uniwersalnym zastosowaniu. Możliwość produkcji z jednej receptury eklerów, ptysiów, gniazdek, ciasta Karpatka, groszku ptysiowego itp. Bardzo dobrze sprawdza się w obróbce ręcznej jak i maszynowej. Zapewnia prosty i szybki proces przygotowania.


... więcej

04.10.2017                                                                     

 
 

 

ULDO Polska na BAKEPOL 2017

Kolejna edycja Targów BAKEPOL w Lublinie za nami! Wszystkim naszym Klientom i Gościom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na naszym stoisku w dniach 09-12.09.2017r., serdecznie dziękujemy za miłe i inspirujące rozmowy.

 
...więcej
14.09.2017                                                                      

 
 

 

Odkryj nowe Słodkie Inspiracje od ULDO

 

Zapraszamy do poznania kolejnych autorskich receptur cukierniczych, przygotowanych na bazie produktów ULDO. To łatwe w przygotowaniu i wyjątkowo smaczne propozycje dla każdej cukierni i piekarni.


... więcej

04.09.2017                                                                     

 
 

 

Bułki O!MegaKorn

 

Połączenie doskonałego smaku, atrakcyjnego wyglądu oraz cennych wartości odżywczych. Bułki posiadają wyjątkowy, delikatnie słodkawy smak, dzięki zawartości miodu oraz innych starannie dobranych składników.Produkt stanowi źródło kwasów Omega 3, a także innych wartości odżywczych, spełnia również wymogi Clean Label. 


... więcej

04.09.2017                                                                     

 
 

 

Pieczywo Sahari

 

Pieczywo pszenne z dodatkiem wielu ziaren, produkt Clean Label. Doskonałe połączenie delikatnego i puszystego miękiszu z chrupiącą skórką, którą można wzbogacić dowolną posypką. Dodatek wielu ziaren, takich jak siemię lniane, słonecznik, sezam, soja, znakomicie wzbogacają walory pieczywa, tworząc smaczną i aromatyczną kompozycję.


... więcej

04.09.2017                                                                     

 
 

Święto Chleba i Piernika w Jaworze 25-27.08.2017r.

 

W dniach 25-27 sierpnia 2017r. ULDO Polska miała przyjemność uczestniczyć w odbywającym się w Jaworze Święcie Chleba i Piernika, podczas którego promowano rzemiosło piekarskie i cukiernicze oraz pobito kolejny rekord na najdłuższy piernik w Polsce.

 

...więcej

28.08.2017    
 
 

Bułka Pradawna

 

Aromatyczna bułka pszenna, bogata w różnorodne ziarna i nasiona, które tworzą wyjątkowo smaczną i aromatyczną kompozycję, zachowuje świeżość przez długi czas.Odpowiednio dobrane składniki czynią produkt bogatym źródłem cennych wartości odżywczych, w tym licznych witamin i minerałów.


... więcej

01.06.2017                                                                     

 
 

 

Posypka z Chia

 

Odpowiednio dobrana kompozycja ziaren i nasion tworząca jednolitą strukturalnie posypkę, przy dużej różnorodności wizualnej. Produkt doskonale sprawdzający się zarówno jako posypka dekoracyjna do każdego typu pieczywa oraz jako dodatek do ciasta.


... więcej

01.06.2017                                                                     

 
 

 

XXII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz zakończony.

W dniu 05.04.2017r. odbył się finał kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz. ULDO Polska tradycyjnie już wsparła to wyjątkowe wydarzenie. Wszystkim Uczestnikom, a w szczególności Laureatom, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
...więcej
06.04.2017                                                                    

 
 

 

II Regionalne Targi Piekarsko – Cukiernicze

W dniu 18.03.2017r. odbyły się II Regionalne Targi Piekarsko – Cukiernicze, zorganizowane w Zielonej Górze przez JUREKO Serwis Gastro. ULDO Polska miała przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dziękujemy naszym Klientom za wszystkie spotkania i rozmowy w czasie targów, a także za udział w szkoleniu i w licytacji. 

...więcej
20.03.2017                                                                      

 
 

 

Chleb z Pradawnymi Zbożami


Pieczywo o wyjątkowym charakterze. Zawiera mąki z pradawnych odmian pszenicy: orkisz, płaskurki oraz samopszy, które charakteryzują się specyficznymi właściwościami funkcjonalnymi oraz smakowymi. Jest bogate w ziarna słonecznika, siemienia lnianego, soi i sezamu, które nadają produktowi wyjątkowy smak. Pieczywo utrzymuje świeżość przez długi czas, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań enzymatycznych.


... więcej

10.03.2017                                                                     

 
 

 

Chleb z Jęczmieniem

 

Aromatyczne, pełne smaku pieczywo, o ciemnym, równomiernym miękiszu. Posiada wysoką zawartość mąki jęczmiennej. Zachowuje świeżość przez długi czas.


... więcej

10.03.2017                                                                     

 
 

 

Waniliowa Inspiracja

 

Mieszanka do produkcji ciast biszkoptowo- tłuszczowych o uniwersalnym zastosowaniu. Doskonale nadaje się zarówno do wyrobu muffinów, babek jak i ciast z owocami i kruszonką. Ciasto charakteryzuje się przyjemnym smakiem i aromatem oraz pozostaje świeże przez długi czas.


... więcej

10.03.2017                                                                     

 
 

 

Frost CL

 

Środek wypiekowy dedykowany do odroczonego wypieku, w wersji Clean Label. Pieczywo utrzymuje bardzo długo świeżość, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań enzymatycznych.


... więcej

10.03.2017                                                                     

 
 

 

ULDO Polska na EXPO SWEET 2017

IX edycja Targów EXPO SWEET zakończona! Wszystkim naszym Klientom i Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko w dniach 26.02-01.03. 2017 r., serdecznie dziękujemy za miłe i inspirujące spotkania, dzięki którym stale możemy rozwijać i udoskonalać nasze produkty. 

...więcej
03.03.2017                                                                      

 
 

 

Kwas Pszenny Płynny

 

Środek wypiekowy przeznaczony do produktów pszennych (bułki, chleby, pieczywo drobne). Zapewnia aromatyczne, smaczne i długo świeże wypieki pszenne o równomiernej porowatości i elastycznym miękiszu.


... więcej

02.01.2017                                                                     

 
 

 

Wezuwiusz

 

Produkt przeznaczony do pieczywa pszennego i mieszanego, zapewniający ciastu stabilność oraz dużą objętość i długotrwałą świeżość produktu gotowego.

Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, doskonale sprawdza się zarówno
w produkcji rzemieślniczej, jak również na liniach przemysłowych.

Produkt wolny od „E”, pozwalający uzyskać pieczywo z „czystą etykietą”.


... więcej

02.01.2017                                                                     

 
 

 

Master

 

Środek wypiekowy nadający pieczywu dużą objętość i długotrwałą świeżość. Dzięki starannie wyselekcjonowanym enzymom i emulgatorom, środek powoduje zwiększenie objętości oraz przedłużenie świeżości pieczywa do 7 dni, a w przypadku zastosowania pasteryzacji, do 21 dni.


... więcej

05.12.2016                                                                     

 
 

 

Ultra Plus Durum

 

Środek wypiekowy do produkcji pieczywa pszennego, jak również mieszanego, bułek, bagietek, chlebów. Wzbogacony o kwas z pszenicy durum oraz drożdże instant.


... więcej

.04.11.2016                                                                     

 
 

 

Universal Profit

 

Uniwersalny środek wypiekowy o dozowaniu 0,5% przeznaczony do bułek oraz chleba. Uzyskujemy produkty o dużej objętości, świeże przez długi czas.


... więcej

.04.11.2016                                                                     

 
 

 

ULDO Polska na POLAGRA-TECH 2016

Już po raz kolejny ULDO Polska miała przyjemność uczestniczyć w największych targach branżowych Polagra-Tech, które odbyły się w dniach 25-29 września 2016r. Wszystkim naszym Klientom  i Gościom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na naszym stoisku, serdecznie dziękujemy za liczne spotkania oraz miłe i inspirujące rozmowy.

 
...więcej
03.10.2016                                                                      

 
 

 

NOWA FORMUŁA! Panettone

 

 

Tradycyjna włoska babka Panettone posiadająca charakterystyczny miękisz o wydłużonej strukturze. Specjalne aromatyczne komponenty w połączeniu z bakaliami nadają produktowi niepowtarzalne walory smakowe i zapachowe. Dzięki zastosowaniu nowej formuły produkt pozostaje świeży przez długi czas.

 


... więcej

25.09.2016                                                                     

 
 

 

Bułki Żytnie 100%

 

Bułki Żytnie 100% przygotowane wyłącznie z mąki żytniej. Po upieczeniu bułki są smaczne i aromatyczne, posiadają naturalny kolor bez dodatku słodów, zachowują świeżość przez długi czas. Możliwość przygotowania produktu gotowego w oparciu o dowolne proporcje różnych typów mąki żytniej, produkt Clean Label.


... więcej

25.09.2016                                                                     

 
 

 

Sos Profit

 

Sos przeznaczony do bezpośredniego użycia, doskonale nadaje się do zapiekania (nie pali się) oraz do mrożenia (nie rozwarstwia się), można go używać do produkcji pizzy, zapiekanek i innych przekąsek.


... więcej

16.09.2016                                                                     

 
 

 

Ale Bochen!

 

Pieczywo mieszane nawiązujące do smaku tradycyjnego chleba. Charakteryzuje się dużą objętością i wilgotnością, dzięki czemu zachowuje świeżość przez długi czas.


... więcej

07.09.2016                                                                     

 
 

Święto Chleba i Piernika w Jaworze 26-28.08.2016r.

 

W dniach 26-28 sierpnia 2016r. ULDO Polska miała przyjemność uczestniczyć w odbywającym się w Jaworze Święcie Chleba i Piernika, podczas którego promowano rzemiosło piekarskie i cukiernicze oraz pobito kolejny rekord na najdłuższy piernik w Polsce. Organizatorom gratulujemy wyjątkowej atmosfery tego wydarzenia, zaś Gościom dziękujemy za miłe spotkania.  

 

...więcej

29.08.2016    
 
 

 

Ciastka z Płatkami Jaglanymi

 

Ciasteczka przygotowane na bazie płatków jaglanych, wzbogacone dodatkowo cukrem brązowym.  Odpowiednie połączenie składników pozwoliło uzyskać ciastka o doskonałym smaku i aromacie. Zastosowanie płatków jaglanych wzbogaca nie tylko walory smakowe, ale także wartości odżywcze.


... więcej

01.07.2016                                                                     

 
 

 

Ciastka Activ

 

Uniwersalny produkt, który może zostać wzbogacony dowolnymi dodatkami, takimi jak płatki, ziarna, suszone owoce, orzechy itp. Połączenie w odpowiednich proporcjach cukru brązowego i innych składników pozwoliło uzyskać kruche ciasteczka o niepowtarzalnym smaku.


... więcej

13.06.2016                                                                     

 
 

 

Ciastka Orkiszowe

 

Wyjątkowo smaczne kruche ciasteczka, których głównym składnikiem jest mąka orkiszowa. Dzięki zastosowaniu pełnoziarnistej mąki orkiszowej, uzyskano niepowtarzalny smak i aromat. To smaczna przekąska, która dzięki odpowiednio dobranym składnikom, posiada dużo błonnika.


... więcej

13.06.2016                                                                     

 
 

 

XXI Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz zakończony.

W dniu 13 kwietnia 2016r. odbył się finał kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz. ULDO Polska tradycyjnie już wsparła to wyjątkowe wydarzenie. Wszystkim Uczestnikom, a w szczególności Laureatom, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
...więcej
15.04.2016                                                                      

 
 

 

Zamkowy

 

Chleb mieszany z bogatą kompozycją ziaren. Odpowiednio dobrane składniki, takie jak siemię lniane, słonecznik, soja, kasza jaglana, sezam oraz płatki kukurydziane pozwoliły uzyskać produkt o doskonałym i oryginalnym smaku.


... więcej

01.04.2016                                                                     

 
 

 

PROMOCJA! Chleb Złocisty

Wyjątkowa oferta na Chleb Złocisty - kupując worek 25kg, otrzymujesz 30kg produktu! Zapraszamy do udziału w Promocji.

... więcej

01.04.2016                                                                     

 
 

 

ULDO Polska na EXPO SWEET 2016

VIII edycja Targów EXPO SWEET zakończona! Wszystkim naszym Klientom i Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko w dniach 21-24 lutego 2016 r., serdecznie dziękujemy za miłe i inspirujące spotkania, dzięki którym stale możemy rozwijać i udoskonalać nasze produkty. 

 
...więcej
26.02.2016                                                                      

 
 

 

Chleb Macieja

 

Chleb mieszany, który dzięki odpowiednim składnikom charakteryzuje się dużą wodochłonnością. Zachowuje świeżość przez długi czas, nie tracąc doskonałego smaku i aromatu. Dodanie ziaren słonecznika oraz siemienia lnianego dodatkowo wzbogaca produkt.


... więcej

04.01.2016                                                                     

 
 

 

Ciasto Piaskowe 10%

 

Koncentrat 10% o bardzo szerokim zastosowaniu. Doskonale nadaje się do wypieku puszystych i wilgotnych babek piaskowych, muffinek, blatów piaskowych. Produkt gotowy charakteryzuje się delikatnym, wilgotnym miękiszem oraz przez długi czas zachowuje doskonały smak i aromat. 


... więcej

19.11.2015                                                                     

 
 

 

ULDO Polska na Targach BAKELPOL 2015

W dniach 10-13.10.2015r.  miała miejsce kolejna już edycja Targów BAKEPOL w Lublinie. Wszystkim naszym Klientom  i Gościom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się w czasie tego wydarzenia, serdecznie dziękujemy za liczne rozmowy, będące dla nas źródłem inspiracji do dalszego rozwoju.

 
...więcej
14.10.2015                                                                      

 
 

 

Pieczywo z wit.D

 

Innnowacyjny produkt przygotowany ze składników zawierających witaminę D, posiadającą prozdrowotne właściwości. To cenne uzupełnienie naszej codziennej diety.


... więcej

01.10.2015                                                                     

 
 

 

Florentynka

 

Mieszanka do przygotowania popularnych ciasteczek z ziarnami lub innymi dodatkami.


... więcej

01.10.2015                                                                     

 
 

 

Posypka Słoneczna

 

Bardzo ozdobna posypka do dekoracji pieczywa. Mieszanka: czerwonego prosa, kaszy jaglanej oraz czarnego sezamu. Żywe kolory posypki przyciągają uwagę.


... więcej

01.10.2015                                                                     

 
 

 

Popularne produkty ULDO w nowej odsłonie

Rosnąca świadomość konsumentów oznacza jednocześnie rosnące oczekiwania wobec produktów. Dlatego kolejne nasze produkty, takie jak Balanza, Orkisz Extra, Orkisz Lux oraz Dinkel, zostały dostosowane do wymogów tzw. „czystej etykiety”.

 
...więcej
01.10.2015                                                                      

 
 

Święto Chleba i Piernika w Jaworze 28-30.08.2015r.

 

W dniach 28-30 sierpnia 2015r. ULDO Polska miała przyjemność
uczestniczyć w odbywającym się w Jaworze Święcie Chleba i Piernika, podczas którego promowano rzemiosło piekarskie i cukiernicze oraz prezentowano smaczne wypieki. Organizatorom gratulujemy wyjątkowej atmosfery tego wydarzenia, zaś Gościom dziękujemy za miłe spotkania.  

 

...więcej

01.09.2015    
 
 

 

Produkty PROFIT

 

Produkty PROFIT o korzystnej kalkulacji cenowej to nowa grupa produktów w ofercie ULDO – produkty piekarskie i cukiernicze o doskonałej jakości i atrakcyjnej cenie.


... więcej

01.06.2015                                                                     

 
 

 

Cukier Nietopliwy

 

Wysokiej jakości cukier nietopliwy przeznaczony do dekorowania produktów cukierniczych. Idealny do pączków, donatów, ciast, gofrów i innych słodkich wyrobów.


... więcej

30.04.2015                                                                     

 
 

 

Maxus

 

Bardzo wydajny polepszacz do pieczywa pszennego z grupy Clean Label, zapewnia ciastu stabilność, może być wykorzystywany na liniach do bułek, jak również w produkcji rzemieślniczej.


... więcej

30.04.2015                                                                     

 
 

 

XX Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz zakończony.

W dniu 15 kwietnia 2015r. odbył się finał jubileuszowego XX Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz. ULDO Polska już po raz kolejny wsparła to wyjątkowe wydarzenie. Wszystkim Uczestnikom, a w szczególności Laureatom, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
...więcej
20.04.2015                                                                      

 
 

 

Chleb Kukurydziany

 

Dzięki dużej zawartości mąki kukurydzianej oraz specjalnie wyselekcjonowanym składnikom, uzyskano pieczywo o charakterystycznym kukurydzianym smaku i aromacie oraz naturalnej barwie.


... więcej

01.04.2015                                                                     

 
 

 

Babka Piaskowa bez pszenicy

 

Wyjątkowo lekka, puszysta i delikatna babka piaskowa, przygotowana na bazie składników naturalnie bezglutenowych.


... więcej

01.04.2015                                                                     

 
 

 

Babka Czekoladowa bez pszenicy

 

Wyjątkowo lekka, puszysta i delikatna babka czekoladowa, przygotowana na bazie składników naturalnie bezglutenowych.


... więcej

01.04.2015                                                                     

 
 

 

Kruche bez pszenicy

 

Produkt przygotowany na bazie składników naturalnie bezglutenowych,  o bardzo szerokim zastosowaniu. Doskonale nadaje się do wycinania ciasteczek oraz na blaty wałkowane do tart oraz ciast kruchych.


... więcej

01.04.2015                                                                     

 
 

Promocja! Produkty cukiernicze w atrakcyjnych cenach!

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, od 1 marca 2015r. wprowadzamy nową, atrakcyjną ofertę na produkty cukiernicze. Szczegółowe informacje u Przedstawicieli Handlowych.

Chcesz kupować taniej, zapraszamy!

... więcej

02.03.2015                                                                     

 
 

 

ULDO Polska na EXPO SWEET 2015

VII edycja Targów EXPO SWEET zakończona! Wszystkim naszym Klientom i Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko w dniach 22-25 lutego 2015 r., serdecznie dziękujemy za miłe i inspirujące spotkania, dzięki którym stale możemy rozwijać i udoskonalać nasze produkty. 

 
...więcej
27.02.2015                                                                      

 
 

Poznaj kolejne Słodkie Inspiracje od ULDO

 

Torcik Cherry oraz Tarta Malinowa to kolejne autorskie słodkie propozycje, przygotowane na bazie produktów cukierniczych ULDO.


... więcej

02.02.2015                                                                     

 
 

 

Chleb bez pszenicy

 

Chleb bez pszenicy to pieczywo dedykowane osobom, które chcą wyeliminować pszenicę ze swojej codziennej diety.


... więcej

02.01.2015                                                                     

 
 

 

Mix na Kule Serowe

 

Delikatne, aromatyczne kule twarogowe (serowe) o puszystym i wilgotnym miękiszu, łatwe w przygotowaniu, dające możliwość łączenia z różnorodnymi dodatkami.


... więcej

01.12.2014                                                                     

 
 
 

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla ULDO Polska


Miło nam poinformować Wszystkich naszych Klientów i Partnerów o wyróżnieniu, jakie nasza firma otrzymała za 2013 rok, potwierdzającym rzetelność ULDO Polska, jako stabilnego i wiarygodnego partnera w biznesie.


...więcej
03.11.2014                                                                      

 
 

 

ULDO Polska na POLAGRA-TECH 2014Już po raz kolejny ULDO Polska miała przyjemność uczestniczyć w największych targach branżowych Polagra-Tech, które odbyły się w dniach 28.09-02.10.2014r. Wszystkim naszym Klientom  i Gościom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na naszym stoisku, serdecznie dziękujemy za liczne spotkania oraz miłe i inspirujące rozmowy.

 
...więcej
06.10.2014                                                                      

 
 

 

Chleb Indyjski

 

Chleb Indyjski to unikatowe pieczywo, które swoją nazwę zawdzięcza miejscu pochodzenia zawartych w nim składników.


... więcej

01.10.2014                                                                     

 
 

 

Kokosowe

 

Mieszanka do produkcji ciasta biszkoptowo-tłuszczowego, z dodatkiem wiórek kokosowych i mleka kokosowego.


... więcej

01.10.2014                                                                     

 
 

 

Krem Karmelowy

 

 

Deserowy krem o delikatnym karmelowym smaku.


... więcej

01.10.2014                                                                     

 
 

Święto Chleba w Muzeum Wsi Radomskiej.

 

W dniu 7.09.2014 r. odbyła się XVI edycja Radomskiego Święta Chleba,

w trakcie którego prezentowane były pachnące i smaczne wypieki radomskich piekarni. ULDO Polska miała przyjemność uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu.  

...więcej

08.09.2014    
 
 

Święto Chleba i Piernika – Jawor  29-31.08.2014r.

 

W dniach 29-31.08.2014r. ULDO Polska miała przyjemność uczestniczyć w odbywającym się w Jaworze Święcie Chleba i Piernika, podczas którego prezentowano smaczne wypieki oraz rzemiosło piekarskie.  

 

...więcej

01.09.2014    
 
 

 

Ciastka Jęczmienne z Amarantusem

 

Mieszanka do produkcji kruchych ciasteczek. Przygotowana na bazie mąki jęczmiennej i mąki z amarantusa oraz wzbogacona kawałkami czekolady.


... więcej

26.06.2014                                                                     

 
 

 

Fresh Plus

 

Polepszacz do pieczywa mieszanego dający efekt zwiększenia objętości oraz znaczne przedłużenie świeżości.


... więcej

10.06.2014                                                                     

 
 

 

Ciastka Czekoladowe

 

Mieszanka do produkcji  kruchych ciasteczek czekoladowych.


... więcej

01.05.2014                                                                     

 
 

 

Muffin Czekoladowy

 

Koncentrat ciasta biszkoptowo-tłuszczowego do przygotowania muffin czekoladowych.


... więcej

01.05.2014                                                                     

 
 

 

XIX Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia

w Zawodzie Cukiernik i Piekarz zakończony.

W dniu 9 kwietnia 2014r. odbył się finał XIX już edycji Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu były „Muzyczne Inspiracje”, w myśl których powstały wyśmienite wyroby piekarskie i cukiernicze. ULDO Polska już po raz kolejny wsparła to wyjątkowe wydarzenie. Wszystkim Uczestnikom, a w szczególności Laureatom, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
...więcej
10.04.2014                                                                      

 
 

 

O!mega Bułki

 

Wyjątkowa mieszanka do przygotowania pieczywa funkcjonalnego, doskonałe źródło kwasów tłuszczowych Omega 3.


... więcej

03.03.2014                                                                     

 
 

 

O!mega Chleb

 

Wyjątkowa mieszanka do przygotowania pieczywa funkcjonalnego, doskonałe źródło kwasów tłuszczowych Omega 3.


... więcej

03.03.2014                                                                     

 
 

 

ULDO Polska na EXPO SWEET 2014

W dniach 18 - 20 lutego 2014r. w Warszawie odbyła się VI edycja Targów EXPO SWEET. Wszystkim naszym Klientom  i Gościom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na naszym stoisku, serdecznie dziękujemy za miłe i inspirujące spotkania, dzięki którym możemy stale się rozwijać i udoskonalać nasze produkty.

 
...więcej
25.02.2014                                                                      

 
 

 

Stabilizator Neutralny

 

Stabilizator do bitej śmietany (naturalnej i z proszku), kremów tortowych.... więcej

17.02.2014                                                                     

 
 

 

Napcream

 

Krem o smaku waniliowym z nutą białej czekolady. Nadaje się do nadziewania

i dekoracji np. do napoleonek, rurek, karpatki, eklerów, tortów i.t.p.


... więcej

17.02.2014                                                                     

 
 

 

Krem Budyniowy

 

Klasyczny termostabilny krem do zapiekania, mrożenia, nadziewania i dekoracji o smaku waniliowym.


... więcej

17.02.2014                                                                     

 
 

 

Bita Śmietana

 

Wysokiej jakości bita śmietana, doskonale nadająca się do wypełnień i dekoracji produktów cukierniczych.


... więcej

17.02.2014                                                                     

 
 

 

Panettone

 

Koncentrat 100% do produkcji tradycyjnej włoskiej babki Panettone.


... więcej

17.02.2014                                                                     

 
 

 

Frost

 

Polepszacz do odroczonego wypieku, który znacząco przedłuża świeżość wyrobu gotowego.


... więcej

03.02.2014                                                                     

 
 

 

Cooler

 

Polepszacz do odroczonego wypieku, który znacząco przedłuża świeżość wyrobu gotowego.


... więcej

03.02.2014                                                                     

 
 

 

Jowisz


Uniwersalny polepszacz o niskim dozowaniu do bułek i do chlebów. Zapewnia ciastu stabilność oraz nadaje produktom gotowym dużą objętość i długotrwałą świeżość


... więcej

03.02.2014                                                                     

 
 

 

Pączek 15%

Mieszanka o bardzo wysokiej wydajności do wyrobu pączków.


... więcej

15.10.2013                                                                     

 
 

 

Pomodoro

Mieszanka do wypieku typowo włoskiego chleba pszennego o charakterystycznym miękiszu.Zawiera wysokiej jakości suszone pomidory, które nadają pieczywu wyjątkowy smak i aromat.


... więcej

24.09.2013                                                                     

 
 

 

Ciastka Niskocukrowe

Mieszanka do wypieku kruchych ciastek o niskiej zwartości cukru. Produkt został nagrodzony na Diabetica Expo 2013 r.


... więcej

23.09.2013                                                                     

 
 

 

ULDO Polska na DIABETICA EXPO 2013 

W dniach 20 - 21 września 2013r. ULDO Polska uczestniczyła w XVII Ogólnopolskim Sympozjum Diabetologicznym „Diabetica Expo 2013” oraz XI Ogólnopolskim Forum Profilaktyki i Leczenia Otyłości. Prezentowane na targach produkty cieszyły się ogromnym. zainteresowaniem i uznaniem odwiedzających, a Ciastka Niskocukrowe zdobyły wyróżnienie w Konkursie na Najlepszy Produkt Targów oraz w Plebiscycie Publiczności. Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy.
Więcej informacji na stronie: www.expo-andre.pl

 
...więcej
23.09.2013                                                                      

 
 

 

ULDO Polska na BAKEPOL 2013 

W dniach 7 – 10 września 2013r. w Lublinie odbyła się IV edycja Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL. Wszystkim naszym Klientom  i Gościom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na naszym stoisku, serdecznie dziękujemy za miłe i inspirujące spotkania, dzięki którym możemy stale się rozwijać i udoskonalać nasze produkty.

 
...więcej
13.09.2013                                                                      

 
 

 

Chleb dla Niej

Wyjątkowa mieszanka do przygotowania pieczywa funkcjonalnego, stworzonego

z myślą o kobietach.


... więcej

06.09.2013                                                                     

 
 

 

Chleb dla Niego

Wyjątkowa mieszanka do przygotowania pieczywa funkcjonalnego, stworzonego

z myślą o mężczyznach.


... więcej

06.09.2013                                                                     

 
 

 

Chleb z Ostropestem

Mieszanka do chleba zawierająca mąkę z ostropestu. Stworzona z myślą o osobach ze schorzeniami wątroby. Rekomendowany przez Katedrę Gastroentorologii i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.


... więcej

06.09.2013                                                                     

 
 

 

Drożdżowe

Mieszanka do wyrobu produktów drożdżowych oraz pączków.


... więcej

29.07.2013                                                                     

 
 

 

Ciastka Razowe

Koncentrat do produkcji kruchych żytnich ciastek razowych.


... więcej

29.07.2013                                                                     

 
 

 

Ciasto Parzone

Koncentrat ciasta parzonego o uniwersalnym zastosowaniu.


... więcej

08.07.2013                                                                     

 
 

 

Babka Orkiszowa

Mieszanka do wypieku orkiszowych babek piaskowych.


... więcej

28.06.2013                                                                     

 
 

 

Rustic/Rustic Słodowy

Mieszanki do wypieku typowo włoskiego chleba pszennego.


... więcej o Rustic
... więcej o Rustic Słodowy

12.06.2013                                                                     

 
 
 

 

Chleb Familijny

Doskonały w smaku, łatwy w przygotowaniu, ekonomiczny chleb pszenno – żytni.


... więcej

27.05.2013                                                                     

 
 

 

Mirella

Koncentrat  do produkcji ciast biszkoptowo – tłuszczowych o dużej wilgotności

i doskonałym smaku.


... więcej

16.05.2013                                                                     

 
 


Babka Tradycyjna

Mieszanka do wypieku babek piaskowych i ciast biszkoptowo - tłuszczowych.


... więcej

16.05.2013                                                                     

 
 

Finał XVIII Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz

 

 

W dniu 17 kwietnia 2013r. odbyła się uroczystość zakończenia XVIII Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz. ULDO Polska, jako Srebrny Sponsor Turnieju, serdecznie gratuluje wszystkim Laureatom i Zwycięzcom.

Więcej informacji na www.zsz5wroclaw.home.pl/ 

18.04.2013                                

 
 

 

Chleb Złocisty

Mieszanka do wypieku chleba pszennego, o długotrwałej świeżości i oryginalnym miękiszu - typowym dla pieczywa żytniego.


... więcej

01.04.2013                                                                     

 
 

 

Ciastka z Ostropestem

Mieszanka do wypieku kruchych ciastek z ostropestem zawierającym sylimarynę o prozdrowotnych właściwościach.


... więcej

01.04.2013                                                                     

 
 

 

Beza

Mieszanka do produkcji delikatnych, lekkich bez i kokosanek.


... więcej

25.03.2013                                                                     

 
 

 

Muffinki

Popularne muffinki o wyrazistym czekoladowym smaku.


... więcej

13.02.2013                                                                     

 
 

 

Ciasto Czekoladowe

Koncentrat ciasta biszkoptowo-tłuszczowego o szerokim zastosowaniu, do wyrobu ciast o wyrazistym czekoladowym smaku.


... więcej

01.02.2013                                                                     

 
 

 

ProFit


Uniwersalna mieszanka do produkcji różnorodnego pieczywa wysokobiałkowego i niskowęglowodanowego, o niższej kaloryczności o około 25% w porównaniu z chebem zwykłym mieszanym


... więcej

01.02.2013                                                                     

 
 

Beta Vera® nagrodzona Złotym Medalem MTP 2012

 

Z radością informujemy, że mieszanka piekarska Uldo Beta Vera® zdobyła Złoty Medal MTP 2012 roku. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku, o ponad 30. letniej tradycji.
Więcej informacji na stronie: www.zlotymedal.mtp.pl

 

15.10.2012                          

...więcej
 
 

 

ULDO Polska na MTP Polagra-Tech 2012  


W dniach 7-11 października 2012r. ULDO Polska uczestniczyła

w Międzynarodowych Targach Poznańskich Polagra – Tech 2012r. Była to doskonała okazja do bezpośredniego spotkania z piekarzami i cukiernikami z całego kraju, w czasie których zaprezentowaliśmy nasze nowości.

Więcej informacji na stronie: http://www.polagra-tech.pl/pl

...więcej
15.10.2012                                                                      

 
 

 

Bułki Beta Vera®


Doskonałe w smaku pieczywo o długotrwałej świeżości i dużej wilgotności, przygotowane na bazie specjalnej odmiany jęczmienia bogatej w beta-glukany.


... więcej

02.10.2012                                                                      

 
 

 

Tost


Typowe angielskie pszenne pieczywo tostowe, doskonale nadaje się do produkcji na liniach, cechuje się wyjątkowym smakiem i aromatem oraz bardzo delikatnym i elastycznym miękiszem, a także zachowuje świeżość przez długi czas.


... więcej

02.10.2012                                                                     

 
 

 

Sorgo


Tradycyjne pieczywo przygotowane na bazie mąki z ziaren sorgo, bogate w selen – doskonałe połączenie tradycyjnego smaku i aromatu oraz prozdrowotnych właściwości.


... więcej

02.10.2012                                                                       

 
 
 

 

Pieczywo dla zdrowia na Diabetica Expo 2012


W dniach 22 - 23 września 2012r. ULDO Polska uczestniczyła w XVI Ogólnopolskim Sympozjum Diabetologicznym „Diabetica Expo 2012” oraz X Ogólnopolskim Forum Profilaktyki i Leczenia Otyłości. Podobnie jak w roku ubiegłym nasz produkt ponownie

został Najlepszym Produktem Targów w kategorii produkty spożywcze – tym razem nagrodę zdobyło Pieczywo Proteinowe.
Więcej informacji na stronie: www.expo-andre.pl

 

 

24.09.2012                                                                         

...więcej
 
 

 

ULDO na Międzynarodowych Targach iba 2012

 

W dniach 16-21 września 2012 firma ULDO zaprezentowała swoje najnowsze i najpopularniejsze produkty na Międzynarodowych Targach iba w Monachium.Dziękujemy naszym  klientom oraz wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za interesujące rozmowy i cenne spostrzeżenia.


Więcej informacji na stronie: www.iba.de 

 

 

24.09.2012                                                                     

 
 

Pieczywo dla zdrowia na Lubelskim Święcie Chleba

 

W dniu 9 września 2012r. ULDO Polska zaprezentowała swoje produkty z grupy Pieczywo dla zdrowia na IV Ogólnopolskim Święcie Chleba i XIV Lubelskim Święcie Chleba . Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, za które bardzo dziękujemy.

Więcej informacji na stronie: http://swietochleba.org/

 

10.09.2012

...więcej
 
 

 

Croissant Mleczny


Wyjątkowo mleczny croissant bez dodatku jajek.


... więcej

01.09.2012          

 
 

 

Ciastka Owsiane

Mieszanka do produkcji popularnych ciasteczek owsianych.


... więcej

01.09.2012          

 
 

Dar Natury


Delikatne pieczywo pszenno – żytnie, będące naturalnym źródłem witaminy B1, fosforu, kwasu foliowego i błonnika.

 

... więcej

01.09.2012          

 
 

 

Certyfikat „Przejrzysta Firma” dla ULDO Polska

Miło nam poinformować, że firma ULDO Polska już po raz kolejny została wyróżniona Certyfikatem „Przejrzysta Firma”, potwierdzającym rzetelność naszej firmy oraz kierowanie się wobec naszych partnerów zasadami fair play.

 

... więcej

31.08.2012          

 
 

 

Teiba Plus

 

Wyjątkowy polepszacz do pieczywa drobnego - świeżego, zapiekanego i mrożonego, idealny do bagietek.

 

... więcej

03.07.2012          

 
 

Bułki Proteinowe  

  

To wyjątkowe połączenie małej ilości węglowodanów i dużej ilości białka

w jednym produkcie.

 

... więcej

03.07.2012        

 
 

Chleb Proteinowy 

  

Pierwsze na polskim rynku pełnowartościowe pieczywo proteinowe o tak wyjątkowych wartościach odżywczych – w porównaniu z chlebem zwykłym mieszanym  zawartość węglowodanów -90%, zawartość białka +400%. 

 

... więcej

12.06.2012                                                               

 
 

 

Piernik Koncentrat 

 

Koncentrat gwarantujący uzyskanie doskonałego, tradycyjnego ciasta piernikowego.

 

... więcej

11.04.2012          

 
 

Chleb od Serca 

 

NOWOŚĆ! Od 2 kwietnia wprowadzamy do oferty kolejny produkt z grupy Pieczywo dla zdrowia – Chleb od Serca. Pieczywo o obniżonej zawartości sodu. Wyróżnione przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

... więcej

26.03.2012          

 
 
 

Proteinowy Light

 

Pierwsze na polskim rynku pieczywo niskowęglowodanowe i wysokobiałkowe.

 

... więcej

27.02.2012          

 
 

Eurolider 

  

Wieloziarniste pieczywo o wyśmienitym smaku i aromacie. Bardzo długo zachowuje świeżość. 

 

...więcej

27.02.2012         

 
 
 

 Zeus

  

Kolejny produkt z serii Clean Label. Efektywny polepszacz nowej generacji. Nie zawiera emulgatorów i substancji zagęszczających.

 

...więcej

26.01.2012          

 
 
 
 

Beta Vera®

  

Dzięki dużej zawartości beta-glukanów Beta Vera® to pieczywo obniżające poziom cholesterolu i triglicerydów, zwiększające indeks sytości pokarmu, oraz stymulujące układ immunologiczy.

 

... więcej

20.12.2011          

 
 
 

ULDO Polska na obchodach Światowego Dnia Walki z Cukrzycą i 90-lecia odkrycia insuliny

 

W dniu 19 listopada 2011 roku w Sieradzu, na zaproszenie Polskiego
Stowarzyszenia Diabetyków, firma ULDO Polska miała przyjemność uczestniczyć w obchodach Światowego Dnia Walki z Cukrzycą
i 90-lecia odkrycia insuliny.

23.11.2011          

...więcej
 
 
 

 

ULDO Polska w prasie

 


Relacja z czerwcowej gali „Rzetelni w Biznesie 2011”  w aktualnym wydaniu
Magazynu VIP Polityka Biznes Fakty - zapraszamy do lektury artykułu.

 

...więcej

 

21.10.2011                            

 
 
 
 
 

 

ULDO Polska w prasie

 


Relacja z czerwcowej gali „Rzetelni w Biznesie 2011”  w aktualnym wydaniu
Magazyn Gospodarczy FAKTY - zapraszamy do lektury naszego artykułu.

 

...więcej

 

19.09.2011                            

 
 
 
 
 
 
 

 

Żytni Wiejski

 

Chleb żytnio-pszenny o kompaktowej strukturze charakteryzujący się wyrazistym aromatem i długą świeżością.

 

...więcej

29.08.2011          

 
 
 
 
 
 
 
 

ULDO Polska w prasie

BAKE & SWEET - kwiecień 2011

 

Nowa grupa produktów firmy ULDO

Pieczywo dla zdrowia - bo zdrowie jest najcenniejsze.

 

...więcej

15.04.2011          

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ULDO Polska w prasie

Przegląd Piekarski i Cukierniczy - listopad 2010

 

Zmiany w ULDO Polska

Rozmowa z Elisabeth Scheller i Karstenem Renzem, dyrektorami generalnymi ULDO Polska o dzisiejszej sytuacji firmy na rynku.

 

...więcej

02.11.2010          

 
 
 
 
 

Chleb Szlachecki 

 

Naturalne pieczywo bogate w błonnik i mikroelementy. Oryginalny, pelen aromatu smak zyskuje dzięki zawartości ekstraktu słodu jęczmiennego.

 

 ... więcej

02.09.2010      

 
 

Ptasie Mleczko

 

Nowe oblicze Maślanego Marzenia. Delikatne piankowe  Ptasie Mleczko,
o subtelnym smaku. Lekkie i pożywne znajdzie wielbicieli nie tylko wśród dzieci.

 

 ... więcej

05.08.2010          

 
 

Chleb Dziadunia

 

Wspomnienie dzieciństwa. Tradycyjny chleb odpiekany na liściach kapusty, dzięki czemu zyskuje charakterystyczny, aromatyczny smak i zapach.

 

 ... więcej

05.08.2010          

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

   |   do góry

liczniki odwiedzin