Partner w biznesie, Ekspert w piekarnictwie

w swojej codziennej działalności ULDO jako główny cel stawia sobie zadowolenie Klientów oraz Ich zawsze udane wypieki. Tutaj wszystko i wszyscy koncentrują się wokół potrzeb i oczekiwań Klientów oraz Konsumentów, ponieważ to dzięki tym oczekiwaniom kreujemy innowacyjne rozwiązania - naszym sukcesem jest sukces naszych Klientów. Przez 20 lat swojej działalności staliśmy się Ekspertem w piekarnictwie, zdobywając opinię firmy innowacyjnej, czego wyrazem jest nasz Dział Badań i Rozwoju Produktów.
 

 

XXIV Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz zakończony.

W dniu 03.04.2019r. odbył się finał kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz. ULDO Polska tradycyjnie już wsparła to wyjątkowe wydarzenie. Wszystkim Uczestnikom, a w szczególności Laureatom, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
...więcej
04.04.2019                                                                    

 
 

 

ULDO Polska na Targach Expo Sweet 2019

Kolejna edycja Targów Expo Sweet w Warszawie za nami! Wszystkim naszym Klientom i Gościom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na naszym stoisku w dniach 17-20.02.2019r., serdecznie dziękujemy za miłe i inspirujące rozmowy.

 
...więcej
25.02.2019                                                                      

 
 

 

NOWOŚĆ! Bułki Mleczne Lux

 

Uniwersalny produkt do ciast drożdżowych, o bardzo szerokim zastosowaniu.  Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, możliwe jest uzyskanie dowolnych kształtów i form produktu gotowego, m.in. tradycyjnych drożdżówek, rogali, chałek, ciast z owocami, o doskonałym smaku i delikatnym aromacie.

 

... więcej

25.02.2019                                                                    

 
 

 

NOWOŚĆ! Kruche Lux

 

Uniwersalny produkt dający możliwość produkcji różnorodnego asortymentu.

Odpowiednia kompozycja składników umożliwia wytwarzanie zarówno typowych słodkich wyrobów, jak ciastka kruche czy blaty ciast, ale także różnego rodzaju pasztecików, zapewniając odpowiednią trwałość wyrobu gotowego, doskonały smak oraz strukturę

 

... więcej

25.02.2019                                                                    

 
 

 

Volum Max

 

Nowoczesny środek wypiekowy o dozowaniu 0,5% i uniwersalnym zastosowaniu. Produkt może być stosowany do produkcji różnorodnego pieczywa, zarówno pieczywa drobnego o różnych formach, bagietek oraz chlebów.

 

... więcej

15.02.2019                                                                    

 
 


Bułki z chrzanem i burakiem

 

Doskonałe w smaku pieczywo pszenne, wzbogacone suszonymi warzywami, takimi jak chrzan i burak. Wyjątkowo smaczne połączenie popularnego pieczywa pszennego z suszonymi warzywami, takimi jak chrzan i burak.

 

... więcej

15.02.2019                                                                    

 
 

 

Bułki z aronią i wiesiołkiem

 

Wyjątkowe pieczywo mieszane, z dodatkiem aronii i wiesiołka. Produkt stworzony z połączenia różnorodnych mąk, takich jak mąka pszenna, mąka pszenna orkiszowa, mąka żytnia, a także mąka z wiesiołka. 

 

... więcej

15.02.2019                                                                    

 
 


Czekoladowe Profit

 

Mocno czekoladowe ciasto o korzystnej kalkulacji cenowej. Produkt o bardzo szerokim zastosowaniu, doskonale nadający się do produkcji różnorodnych słodkich wypieków, w tym także ciast deserowych i popularnych muffin.

 

... więcej

28.01.2019                                                                    

 
 

 

Frost Extra

 

Nowoczesny środek wypiekowy do odroczonego rozrostu. Umożliwia jeszcze dłuższe prowadzenie ciasta przy zachowaniu objętości oraz gwarantuje jego dużą stabilność po wyjęciu z chłodni. Pozwala uzyskać powtarzalność wypieku, lepszy smak, bardziej chrupiącą skórkę przy zachowaniu delikatnego miękiszu, a także dłuższą świeżość wyrobu gotowego.

 

... więcej

02.01.2019                                                                    

 
 

   |   do góry

liczniki odwiedzin