gebaeude tag

Przyjemność na czasie

 

Nasi klienci doskonale znają proces wyrobu pieczywa i czynią wszystko, aby być w tym najlepszym. My doskonale znamy naszych klientów i dostarczamy im  wszystko czego potrzebują, aby mogli być w tym najlepsi.

Dzisiejszy rynek piekarski jest rynkiem wymagającym. Piekarnie muszą zabiegać o klienta zarówno szerokim i oryginalnym asortymentem, jak też najwyższą jakością. Dla wielu z nich to duże wyzwanie, ale też równie duża szansa. Klienci, zwracając coraz większą uwagę na jakość i niepowtarzalność pieczywa, coraz częściej poszukują produktów znanych, posiadających znaną markę, ponieważ jak w każdej innej branży chętnie kupujemy produkty markowe, do których czujemy zaufanie. 

Pieczywo Jogging® Bułki  oraz inne nasze produkty są właśnie takim markowym pieczywem, gwarantującym najwyższą jakość oraz cieszącym  się dobra opinią na rynku. Oferując tego typu produkty, wspieramy naszych partnerów w budowania szerokiego asortymentu o najwyższej jakości, gwarantujemy stabilność produkcji oraz większą wydajność. Nasze doświadczenie i sukcesy są bezcenną wiedzą, którą chętnie dzielimy się z Państwem na co dzień.

 142

Klasyczna jakość

Wraz z rozwojem branży piekarskiej, cena przestaje być jedynym czynnikiem decydującym o wyborze konsumentów. Konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na jakość produktu i higienę procesu jego wytwarzania. Dla Firmy ULDO Polska jakość i higiena są wartościami, które mają zasadnicze i priorytetowe znaczenie.

Udaje się nam to dzięki najwyższym standardom jakości stosowanym na każdym etapie cyklu produkcyjnego dzięki wdrożonym systemom IFS w wersji 6 oraz ISO 22000. Ponieważ naszą ideą jest ciągłe podnoszenie jakości, stale w nią inwestujemy, bezkompromisowo przestrzegając nawet najbardziej rygorystyczne przepisy higieny. Taki sposób działania towarzyszy nam od początku funkcjonowania naszej Firmy, dzięki czemu staliśmy się specjalistami w produkcji środków i surowców wypiekowych najwyższej jakości.  

Inwestując w jakość, inwestujemy też w rozwój naszych produktów. Wykorzystujemy specjalistyczne metody badawcze sięgające po najnowsze osiągnięcia nanotechnologii, dzięki czemu niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Rezultat – najwyższa jakość oferowanych wyrobów piekarniczych, bezpieczeństwo dla konsumentów, tysiące zadowolonych klientów.

   |   do góry

liczniki odwiedzin