DSC 0193

Tam, gdzie rodzi się przyszłość

 

Co na zewnątrz, to w środku: Firma Uldo stale poszukuje innowacyjnych rozwiązań i pracuje nieustannie nad tym, aby dzięki korzystnym produktom zapewnić sukces swoim klientom. 

 

W Uldo wszystko i wszyscy koncentrują się wokół potrzeb i oczekiwań klientów i konsumentów. Dlatego funkcjonujący w naszej Firmie Dział Badań i Rozwoju Produktów oraz Kontroli Jakości jest miejscem, w którym specjalistyczna wiedza i doświadczenie spotyka się z dynamizmem działania i pomysłowością, aby wspólnie pracować nad zaspokajaniem tych potrzeb i oczekiwań. Zespół naszego Działu tworzą wykwalifikowani specjaliści  oraz doświadczeni fachowcy, którzy dzięki swoim pomysłom i energii wciąż znajdują wyjątkowe rozwiązania dla naszych klientów. Dodatkowo wspiera ich grono ambitnych mistrzów piekarnictwa i cukiernictwa pracujących w terenie, którzy czynnie wspierają procesy rozwojowe i nowe rozwiązania opracowywane w Dziale, realizując w ten sposób swoją pasję.

 DSC2172 Edit DSC2165 Edit

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej siedziby - miejsca kreowania nowych rozwiązań, gdzie panuje otwartość na nowe pomysły i istnieje możliwość współpracy z naszymi specjalistami. Dzięki temu będą Państwo mogli nas osobiście poznać, zrozumieć naszą filozofię pracy oraz omówić wszelkie kwestie związane z produkcją i zastosowaniem naszych wyrobów. Będą Państwo mogli zaprezentować swój punkt widzenia oraz przedstawić nam swoje oczekiwania, a my postaramy się im sprostać. Będą Państwo zdumieni, jak wiele rzeczy wydających się niezwykłymi, u nas staną się codziennością. Dzięki tak wymagającym klientom jak Państwo, my jesteśmy tak dobrzy w tym, co dla Państwa robimy.    

 

 

   |   do góry

liczniki odwiedzin