MOZAJKA 2021a


Aktualności

 

Piernik%20PROFIT 

Piernik Profit

 

Tradycyjny piernik o ciemnej barwie oraz delikatnym korzennym smaku i aromacie. Posiada bardzo szerokie zastosowanie, doskonale sprawdza się w postaci blatów do ciast.  

 

... więcej

12.12.2018                                                                    

 
 

Dro%C5%BCd%C5%BCowe%20Fresh 

Drożdżowe Fresh 10%

 

Produkt o niskim dozowaniu i szerokim zastosowaniu, dostosowany również do odroczonego rozrostu. Umożliwia produkcję różnorodnego asortymentu ciast drożdżowych półcukierniczych, jak drożdżówki, rogale, chałki i inne.

 

... więcej

19.11.2018                                                                    

 
 

Pszenne%20Fresh 

Pszenne Fresh

 

Środek wypiekowy o dozowaniu 1%, do pieczywa pszennego. Przedłuża świeżość produktu nawet do 4-5 dni, nadaje się do obróbki ręcznej i maszynowej.

 

... więcej

09.11.2018                                                                    

 
 

 

str.%20g%C5%82%C3%B3wna ULDO Polska na Polagra-Tech 2018

Kolejna edycja Targów Polagra-Tech w Poznaniu za nami! Wszystkim naszym Klientom i Gościom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na naszym stoisku w dniach 30.09.- 04.10.2018r., serdecznie dziękujemy za miłe i inspirujące rozmowy.

 
...więcej
04.10.2018                                                                      

 
 

pieczywo%20wysokobia%C5%82kowe 

Pieczywo wysokobiałkowe

 

Wyjątkowo smaczne pieczywo wysokobiałkowe, z dodatkiem licznych ziaren, takich jak siemię lniane, soja, sezam i słonecznik.  Odpowiednio dobrane składniki pozwoliły uzyskać pieczywo o wysokiej zawartości białka, będące idealnym uzupełnieniem diet wysokobiałkowych, a przy tym smaczne i delikatne.

 

... więcej

28.09.2018                                                                    

 
 

Warzywniak%20Plus 

Warzywniak Plus

 

Doskonałe w smaku pieczywo, będące połączeniem delikatnego pieczywa pszennego z suszonymi warzywami, t.j.:marchew, burak, papryka, czosnek i prażona cebula. Odpowiednie proporcje warzyw nadają pieczywu delikatny, słodkawy smak oraz atrakcyjny wygląd, czyniąc produkt wyjątkowo smaczną alternatywą dla typowego pieczywa pszennego.

 

... więcej

28.09.2018                                                                    

 
 

Bu%C5%82ka%20chia%20lux 

Chia Extra


Pieczywo pszenne wzbogacone nasionami chia, dzięki którym otrzymano znakomite walory smakowe oraz odżywcze produktu gotowego. Dzięki zastosowaniu nasion chia, produkt posiada charakterystyczny smak oraz stanowi źródło cennych wartości odżywczych, w tym kwasów tłuszczowych Omega 3.

 

... więcej

28.09.2018                                                                    

 
 

Bu%C5%82ka%20Mleczna%20orkiszowa 

Bułki Mleczne orkiszowe

 

Produkt o bardzo szerokim zastosowaniu, przygotowany na bazie mąki orkiszowej. Możliwość przygotowania różnorodnego asortymentu, zarówno tradycyjnych drożdżówek i chałek, ale także różnorodnych babek, ciast oraz produktów z nadzieniem typu kapuśniak.

  

... więcej

28.09.2018                                                                    

 
 

babka%20truskawkowa 

Babka o smaku truskawkowym

 

Produkt o szerokim zastosowaniu, do wyrobu różnorodnych ciast biszkoptowo – tłuszczowych. Produkt posiada przyjemny truskawkowy smak i aromat, a także oryginalny kolor miękiszu, wyróżniający się wobec innych tego typu wyrobów. 

 

... więcej

27.08.2018                                                                    

 
 

Babka%20o%20smaku%20jagodowym 

Babka o smaku jagodowym

 

Produkt o szerokim zastosowaniu, do wyrobu różnorodnych ciast biszkoptowo – tłuszczowych. Produkt posiada przyjemny jagodowy smak i aromat, a także oryginalny kolor miękiszu, wyróżniający się wobec innych tego typu wyrobów. 

 

... więcej

09.07.2018                                                                    

 
 

Babka%20o%20smaku%20arbuzowym 

Babka o smaku arbuzowym

 

Produkt o szerokim zastosowaniu, do wyrobu różnorodnych ciast biszkoptowo – tłuszczowych. Produkt posiada przyjemny arbuzowy smak i aromat, a także oryginalny kolor miękiszu, wyróżniający się wobec innych tego typu wyrobów. 

 

... więcej

09.07.2018                                                                    

 
 

POSYPKA%20PROFIT 

Posypka PROFIT

 

Posypka przygotowana z połączenia w odpowiednich proporcjach kaszy jaglanej, słonecznika oraz lnu.

 

... więcej

23.05.2018                                                                    

 
 

 

1XXIII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz zakończony.

W dniu 18.04.2017r. odbył się finał kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz. ULDO Polska tradycyjnie już wsparła to wyjątkowe wydarzenie. Wszystkim Uczestnikom, a w szczególności Laureatom, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
...więcej
18.04.2017                                                                    

 
 

GRYCZANY%20PLUS 

Gryczany Plus

 

Aromatyczne pieczywo o dużej zawartości mąki gryczanej, dzięki której uzyskano pieczywo o charakterystycznym oraz wyrazistym smaku i aromacie gryki. Pieczywo charakteryzuje się wilgotnym i delikatnym miękiszem, zachowuje świeżość przez długi czas.

 

... więcej

02.03.2018                                                                    

 
 

warzywniak 

Warzywniak

 

Doskonałe w smaku pieczywo, będące połączeniem delikatnego pieczywa pszennego z suszonymi warzywami, takimi jak marchew, burak, prażona cebula. Odpowiednie proporcje warzyw nadają pieczywu delikatny, słodkawy smak oraz atrakcyjny wygląd, czyniąc produkt wyjątkowo smaczną alternatywą dla typowego pieczywa pszennego.

 

... więcej

02.03.2018                                                                    

 
 

kr%C3%B3lewski 

Królewski

 

Doskonałe w smaku pieczywo przygotowane z połączenia w odpowiednich proporcjach mąki pszennej, żytniej i sojowej, dzięki czemu uzyskano produkt o oryginalnym smaku i aromacie. Dodatkowo produkt został wzbogacony wyjątkowo smaczną posypką, która nie tylko wzbogaca walory smakowe produktu, ale także jego wartości odżywcze.

 

... więcej

02.03.2018                                                                    

 
 

b%C5%82%20z%20kasz%C4%85%20jaglan%C4%85 

Bułki z kaszą jaglaną

 

Aromatyczne bułki z dużą zawartością kaszy jaglanej, która nadaje produktowi charakterystyczny, wyrazisty smak i aromat. Pieczywo z kaszą jaglaną dostarcza dodatkowo korzystnych dla organizmu składników odżywczych, dzięki czemu stanowi doskonałą alternatywę dla jasnego pieczywa pszennego.        

 

... więcej

02.03.2018                                                                    

 
 

 

1 ULDO Polska na EXPO SWEET 2018

Jubileuszowa X edycja Targów EXPO SWEET zakończona. Wszystkim naszym Klientom i Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko w Hali Expo XXI, bardzo dziękujemy za miłe i inspirujące rozmowy na temat naszych produktów i branży.  Do zobaczenia za rok! 

 
...więcej
01.03.2018                                                                    

 
 

jupiter3M 

Jupiter

 

Środek wypiekowy dedykowany szczególnie do pieczywa mieszanego oraz drobnego pieczywa pszennego. Pozwala uzyskać dużą objętość oraz długotrwałą świeżość produktu gotowego, a w przypadku bułek wyraźny znak. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, umożliwia uzyskanie produktu z „czystą etykietą”.              

 

... więcej

10.01.2018                                                                    

 
 

   |   do góry

liczniki odwiedzin