kr%C3%B3lewski

Uldo KrólewskiDoskonałe w smaku pieczywo przygotowane z połączenia w odpowiednich proporcjach mąki pszennej, żytniej i sojowej, dzięki czemu uzyskano produkt o oryginalnym smaku i aromacie. Dodatkowo produkt został wzbogacony wyjątkowo smaczną posypką, która nie tylko wzbogaca walory smakowe produktu, ale także jego wartości odżywcze.

<td>x</td>

 Czysta%20etykieta%20LOGO%20LIFTING%20TM

Królewski to wyjątkowe pieczywo mieszane, stworzone z połączenia różnorodnych mąk (pszenna, żytnia i sojowa), a także wielu innych, odpowiednio dobranych składników, dzięki którym uzyskano produkt o niepowtarzalnym smaku.

Dodatkowo produkt został wzbogacony smaczną posypką, na którą składają się ziarno słonecznika oraz brązowe i złociste siemię lniane, która nie tylko wzbogaca walory smakowe produktu, ale także jego wartości odżywcze.

Królewski to cenne wartości odżywcze, takie jak niska zawartość tłuszczów nasyconych i cukrów oraz źródło błonnika pokarmowego i białka.

Wyjątkowo bogaty skład pieczywa, jego doskonały smak oraz posiadane wartości odżywcze sprawiają, że jest to znakomita propozycja na codzienny posiłek dla całej rodziny, o każdej porze dnia.

Składniki

ziarno słonecznika, mąka (żytnia, pszenna, sojowa), ekstrudat kukurydziany, płatki ziemniaczane, siemię lniane, słód (jęczmienny, pszenny), sól, cukier, gluten pszenny, zarodki pszenne, otręby żytnie, błonnik owsiany, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy; enzymy: amylaza, lipaza, ksylanaza.

Wartość odżywcza
wartość odżywcza wartość odżywcza w 100 g mieszanki
wartość energetyczna [kJ/kcal]:1642/395
tłuszcz [g]:19,1
- w tym kwasy nasycone [g]:2,3
węglowodany[g]: 25,3
- w tym cukry [g]:14,6
błonnik[g]:25,5
białko[g]:17,7
sól [g]:4,5
Receptura

Uldo Królewski - chleb
Uldo Królewski - chleb na naturalnym kwasie

Kalkulacja

Uldo Królewski - chleb

Specyfikacja

Uldo Królewski

Karta Produktu Gotowego

Chleb Królewski (Sauer)
Chleb Królewski na naturalnym kwasie

Materiały reklamowe
plakat%20KR%C3%93LEWSKI  KR%C3%93LEWSKI 1  KR%C3%93LEWSKI 2  KROLEWSKI%20NK2  KROLEWSKI%20%2BSAUER2

   |   do góry

liczniki odwiedzin