MOZAJKA 2021a


Aktualności

 

chia%20lux 

Chia Lux

 

Pieczywo mieszane z dodatkiem nasion Chia, dedykowane do produkcji „na taśmę”. Możliwość produkcji bochenków okrągłych, podłużnych oraz chleba foremkowego. Produkt stanowi źródło kwasów Omega 3, a także innych wartości odżywczych, spełnia również wymogi czystej etykiety. 

 

 

... więcej

02.11.2017                                                                     

 
 

orkisz%20plus 

Orkisz Plus

 

Pieczywo mieszane orkiszowe, dedykowane do produkcji „na taśmę”. Możliwość produkcji bochenków okrągłych, podłużnych oraz chleba foremkowego. Produkt posiada dużą wilgotność, dzięki czemu zachowuje świeżość przez długi czas, spełnia również wymogi czystej etykiety. 

 

... więcej

02.11.2017                                                                     

 
 

B%C5%81.%20MLECZNE%20CL 

Bułki Mleczne CL

 

Uniwersalny produkt do przygotowania różnorodnych ciast drożdżowych. Umożliwia produkcję szerokiego asortymentu wyrobów drożdżowych takich jak drożdżówki, rogale, chałki, strucle oraz szereg innych produktów. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, produkt gotowy spełnia wymogi czystej etykiety.


... więcej

23.10.2017                                                                     

 
 

uldo 210 Edit 

Parzone Uniwersalne

 

Koncentrat ciasta parzonego o uniwersalnym zastosowaniu. Możliwość produkcji z jednej receptury eklerów, ptysiów, gniazdek, ciasta Karpatka, groszku ptysiowego itp. Bardzo dobrze sprawdza się w obróbce ręcznej jak i maszynowej. Zapewnia prosty i szybki proces przygotowania.


... więcej

04.10.2017                                                                     

 
 

 

0 ULDO Polska na BAKEPOL 2017

Kolejna edycja Targów BAKEPOL w Lublinie za nami! Wszystkim naszym Klientom i Gościom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na naszym stoisku w dniach 09-12.09.2017r., serdecznie dziękujemy za miłe i inspirujące rozmowy.

 
...więcej
14.09.2017                                                                      

 
 

Torcik%20bezowy%20 

Odkryj nowe Słodkie Inspiracje od ULDO

 

Zapraszamy do poznania kolejnych autorskich receptur cukierniczych, przygotowanych na bazie produktów ULDO. To łatwe w przygotowaniu i wyjątkowo smaczne propozycje dla każdej cukierni i piekarni.


... więcej

04.09.2017                                                                     

 
 

ULDO%202017 08 030076 

Bułki O!MegaKorn

 

Połączenie doskonałego smaku, atrakcyjnego wyglądu oraz cennych wartości odżywczych. Bułki posiadają wyjątkowy, delikatnie słodkawy smak, dzięki zawartości miodu oraz innych starannie dobranych składników.Produkt stanowi źródło kwasów Omega 3, a także innych wartości odżywczych, spełnia również wymogi Clean Label. 


... więcej

04.09.2017                                                                     

 
 

Cereal 

Pieczywo Sahari

 

Pieczywo pszenne z dodatkiem wielu ziaren, produkt Clean Label. Doskonałe połączenie delikatnego i puszystego miękiszu z chrupiącą skórką, którą można wzbogacić dowolną posypką. Dodatek wielu ziaren, takich jak siemię lniane, słonecznik, sezam, soja, znakomicie wzbogacają walory pieczywa, tworząc smaczną i aromatyczną kompozycję.


... więcej

04.09.2017                                                                     

 
 

Bez%C2%A0tytu%C5%82u

Święto Chleba i Piernika w Jaworze 25-27.08.2017r.

 

W dniach 25-27 sierpnia 2017r. ULDO Polska miała przyjemność uczestniczyć w odbywającym się w Jaworze Święcie Chleba i Piernika, podczas którego promowano rzemiosło piekarskie i cukiernicze oraz pobito kolejny rekord na najdłuższy piernik w Polsce.

 

...więcej

28.08.2017    
 
 

Bu%C5%82ka%20Pradawna rob Bułka Pradawna

 

Aromatyczna bułka pszenna, bogata w różnorodne ziarna i nasiona, które tworzą wyjątkowo smaczną i aromatyczną kompozycję, zachowuje świeżość przez długi czas.Odpowiednio dobrane składniki czynią produkt bogatym źródłem cennych wartości odżywczych, w tym licznych witamin i minerałów.


... więcej

01.06.2017                                                                     

 
 

Posypka%20Chia rob 

Posypka z Chia

 

Odpowiednio dobrana kompozycja ziaren i nasion tworząca jednolitą strukturalnie posypkę, przy dużej różnorodności wizualnej. Produkt doskonale sprawdzający się zarówno jako posypka dekoracyjna do każdego typu pieczywa oraz jako dodatek do ciasta.


... więcej

01.06.2017                                                                     

 
 

 

IMG 4791XXII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz zakończony.

W dniu 05.04.2017r. odbył się finał kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz. ULDO Polska tradycyjnie już wsparła to wyjątkowe wydarzenie. Wszystkim Uczestnikom, a w szczególności Laureatom, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
...więcej
06.04.2017                                                                    

 
 

 

gastro II Regionalne Targi Piekarsko – Cukiernicze

W dniu 18.03.2017r. odbyły się II Regionalne Targi Piekarsko – Cukiernicze, zorganizowane w Zielonej Górze przez JUREKO Serwis Gastro. ULDO Polska miała przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dziękujemy naszym Klientom za wszystkie spotkania i rozmowy w czasie targów, a także za udział w szkoleniu i w licytacji. 

...więcej
20.03.2017                                                                      

 
 

Chleb%20z%20Pradawnymi%20Zbo%C5%BCami 

Chleb z Pradawnymi Zbożami


Pieczywo o wyjątkowym charakterze. Zawiera mąki z pradawnych odmian pszenicy: orkisz, płaskurki oraz samopszy, które charakteryzują się specyficznymi właściwościami funkcjonalnymi oraz smakowymi. Jest bogate w ziarna słonecznika, siemienia lnianego, soi i sezamu, które nadają produktowi wyjątkowy smak. Pieczywo utrzymuje świeżość przez długi czas, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań enzymatycznych.


... więcej

10.03.2017                                                                     

 
 

Chleb%20z%20J%C4%99czmieniem 

Chleb z Jęczmieniem

 

Aromatyczne, pełne smaku pieczywo, o ciemnym, równomiernym miękiszu. Posiada wysoką zawartość mąki jęczmiennej. Zachowuje świeżość przez długi czas.


... więcej

10.03.2017                                                                     

 
 

Waniliowa%20Inspiracja 

Waniliowa Inspiracja

 

Mieszanka do produkcji ciast biszkoptowo- tłuszczowych o uniwersalnym zastosowaniu. Doskonale nadaje się zarówno do wyrobu muffinów, babek jak i ciast z owocami i kruszonką. Ciasto charakteryzuje się przyjemnym smakiem i aromatem oraz pozostaje świeże przez długi czas.


... więcej

10.03.2017                                                                     

 
 

2 

Frost CL

 

Środek wypiekowy dedykowany do odroczonego wypieku, w wersji Clean Label. Pieczywo utrzymuje bardzo długo świeżość, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań enzymatycznych.


... więcej

10.03.2017                                                                     

 
 

 

Bez%C2%A0tytu%C5%82u ULDO Polska na EXPO SWEET 2017

IX edycja Targów EXPO SWEET zakończona! Wszystkim naszym Klientom i Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko w dniach 26.02-01.03. 2017 r., serdecznie dziękujemy za miłe i inspirujące spotkania, dzięki którym stale możemy rozwijać i udoskonalać nasze produkty. 

...więcej
03.03.2017                                                                      

 
 

bulki 

Kwas Pszenny Płynny

 

Środek wypiekowy przeznaczony do produktów pszennych (bułki, chleby, pieczywo drobne). Zapewnia aromatyczne, smaczne i długo świeże wypieki pszenne o równomiernej porowatości i elastycznym miękiszu.


... więcej

02.01.2017                                                                     

 
 

Wezuwiusz 

Wezuwiusz

 

Produkt przeznaczony do pieczywa pszennego i mieszanego, zapewniający ciastu stabilność oraz dużą objętość i długotrwałą świeżość produktu gotowego.

Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, doskonale sprawdza się zarówno
w produkcji rzemieślniczej, jak również na liniach przemysłowych.

Produkt wolny od „E”, pozwalający uzyskać pieczywo z „czystą etykietą”.


... więcej

02.01.2017                                                                     

 
 

   |   do góry

liczniki odwiedzin