MOZAJKA 2021a


Aktualności

 

rzig
Pieczywo Razowo-Żytnie IG

 

Wyjątkowe pieczywo przygotowane na bazie mąki żytniej, charakteryzujące się niskim Indeksem Glikemicznym wynoszącym 44,40. To także doskonały smak i aromat, tak charakterystyczny dla typowego pieczywa żytniego, a także źródło cennych wartości odżywczych, w tym licznych witamin i minerałów.

 

... więcej

13.12.2019                                                                    

 
 

pano%20vegano 

Pano Vegano Premium Profit

 

Unikatowe pieczywo wegańskie, bez drożdży, stworzone z myślą o osobach aktywnych. Odpowiednio dobrany skład produktu dostarcza cennych wartości odżywczych oraz zapewnia uczucie sytości. Bogactwo ziaren i nasion zapewnia także znakomite walory smakowe, czyniąc posiłek przyjemnością. To doskonała przekąska dla wszystkich dbających o zdrowie, a szczególnie dla osób aktywnych. 

 

... więcej

29.11.2019                                                                    

 
 

c s 

Cebula i szczypiorek

 

Doskonałe w smaku pieczywo mieszane, stworzone dzięki wzbogaceniu produktu suszonymi warzywami, które dostarczają znakomitych walorów smakowych i  odżywczych. 

 

... więcej

29.11.2019                                                                    

 
 

 

strona%20g%C5%82%C3%B3wna ULDO Polska na BAKEPOL 2019

Kolejna edycja Targów BAKEPOL, tym razem w Krakowie, za nami! Wszystkim naszym Klientom i Gościom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na naszym stoisku w dniach 12-14.09.2019r. oraz zaprezentować nowe produkty z grupy Premium Profit, serdecznie dziękujemy za miłe i inspirujące rozmowy.

 
...więcej
16.09.2019                                                                       

 
 

%C5%BBytnie%20z%20Warzywami%20m 

Żytnie z warzywami

 

Wyjątkowe połączenie pieczywa żytniego z suszonymi warzywami, dzięki czemu uzyskano oryginalne, smaczne i aromatyczne pieczywo o doskonałych walorach odżywczych. Dodanie w odpowiednich proporcjach suszonych warzyw: marchwi, buraka, papryki, cebuli, szczypiorku i czosnku, wzbogaciło tak cenione przez konsumentów pieczywo żytnie

... więcej

11.09.2019                                                                    

 
 

chleb%20z%20pieprzem 

Chleb z pieprzem

 

Wyjątkowo smaczne połączenie popularnego pieczywa mieszanego z czarnym pieprzem oraz żółtym serem, które nadają niepowtarzalny i wyrazisty smak i aromat. Produkt gotowy charakteryzuje się delikatnym i sprężystym miękiszem oraz chrupiącą skórką, a także posiada atrakcyjny i oryginalny wygląd, stanowiąc doskonałą alternatywę dla  typowego pieczywa pszennego.

... więcej

11.09.2019                                                                    

 
 

ACTIV%20M 

Activ Premium Profit

 

Activ to smaczne połączenie zwartego i wilgotnego miękiszu z chrupiącą skórką, wzbogaconą kaszą kukurydzianą i płatkami ziemniaczanymi. To produkt zapewniający uczucie sytości przez długi czas,o bogatych walorach odżywczych, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako przekąska dla osób aktywnych.... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

bm 

Bułki Mleczne Premium Profit

 

Produkt o bardzo szerokim zastosowaniu, do wyrobu różnorodnego asortymentu drożdżówek, rogali, chałek, babek i ciast drożdżowych oraz wielu innych produktów. Wypieki charakteryzują się delikatną i sprężystą strukturą oraz znakomitym smakiem i aromatem.

... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

bursztynowy 

Bursztynowy Premium Profit

 

Bursztynowy to unikatowe pieczywo mieszane, które dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych składników, w tym mąki uzyskanej ze specjalnego przemiału, charakteryzuje się zwartym i wilgotnym miękiszem, tak charakterystycznym dla pieczywa żytniego. Dodatkowo wzbogacenie produktu posypką zawierającą m.in. czarnuszkę, czosnek i przyprawy, tworzy wyjątkowo smaczną i Aromatyczną całość.

... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

marchew 

Ciasto Marchewkowe Premium Profit

 

Aromatyczne Ciasto Marchewkowe z dodatkiem suszonej marchwi, nadającej produktowi delikatną barwę oraz wyrazisty smak marchewkowy. Produkt o bardzo szerokim zastosowaniu, doskonale nadający się zarówno do ciast o różnych formach, jak również na blaty do ciast deserowych.  ... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

f 

Farmerski Premium Profit

 

Farmerski to pieczywo żytnie z dodatkiem mielonych pomidorów i prażonej cebuli. Charakterystyczny kwaskowy smak i aromat stanowią doskonałą alternatywę dla pieczywa pszennego. Dodatkowo zawartość warzyw wyróżnia ten produkt wobec typowego pieczywa żytniego.        ... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

foremka 

Foremka z ziarnami Premium Profit

 

Foremka z ziarnami to pieczywo mieszane o odpowiednio dobranych składnikach. Dodatkowo zostało wzbogacone posypką z różnorodnych ziaren, dzięki której uzyskano wyjątkowo smaczną całość. To znakomita propozycja na posiłek każdego dnia, dla całej rodziny.

 

... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

orkisz 

Orkisz Graham Premium Profit

 

Orkisz Graham to pieczywo stworzone z połączenia różnych mąk, jak mąka pszenna, pszenna orkiszowa pełnoziarnista, pszenna graham oraz mąka żytnia i mąka sojowa. Dzięki odpowiedniemu połączeniu różnorodnych składników, uzyskano produkt o znakomitych walorach smakowych i odżywczych.

 

... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

posypka 

Posypka Activ Premium Profit

 

Oryginalnie wyglądająca posypka do pieczywa, przygotowana z połączenia w odpowiednich proporcjach kaszy kukurydzianej i płatków ziemniaczanych. Posypka znakomicie wzbogaca produkt gotowy zarówno smakowo, jak i wizualnie.

 

... więcej

27.05.2019                                                                    

 
 

 

strona%20g%C5%82%C3%B3wnaXXIV Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz zakończony.

W dniu 03.04.2019r. odbył się finał kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz. ULDO Polska tradycyjnie już wsparła to wyjątkowe wydarzenie. Wszystkim Uczestnikom, a w szczególności Laureatom, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
...więcej
04.04.2019                                                                    

 
 

 

20190217 020051 ULDO Polska na Targach Expo Sweet 2019

Kolejna edycja Targów Expo Sweet w Warszawie za nami! Wszystkim naszym Klientom i Gościom, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się na naszym stoisku w dniach 17-20.02.2019r., serdecznie dziękujemy za miłe i inspirujące rozmowy.

 
...więcej
25.02.2019                                                                      

 
 

bu%C5%82ki%20mleczne%20lux 

Bułki Mleczne Lux

 

Uniwersalny produkt do ciast drożdżowych, o bardzo szerokim zastosowaniu.  Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, możliwe jest uzyskanie dowolnych kształtów i form produktu gotowego, m.in. tradycyjnych drożdżówek, rogali, chałek, ciast z owocami, o doskonałym smaku i delikatnym aromacie.

 

... więcej

25.02.2019                                                                    

 
 

kruche%20lux 

Kruche Lux

 

Uniwersalny produkt dający możliwość produkcji różnorodnego asortymentu.

Odpowiednia kompozycja składników umożliwia wytwarzanie zarówno typowych słodkich wyrobów, jak ciastka kruche czy blaty ciast, ale także różnego rodzaju pasztecików, zapewniając odpowiednią trwałość wyrobu gotowego, doskonały smak oraz strukturę

 

... więcej

25.02.2019                                                                    

 
 

volummax 

Volum Max

 

Nowoczesny środek wypiekowy o dozowaniu 0,5% i uniwersalnym zastosowaniu. Produkt może być stosowany do produkcji różnorodnego pieczywa, zarówno pieczywa drobnego o różnych formach, bagietek oraz chlebów.

 

... więcej

15.02.2019                                                                    

 
 

Bu%C5%82ka%20z%20chrzanem%20i%20burakiem
Bułki z chrzanem i burakiem

 

Doskonałe w smaku pieczywo pszenne, wzbogacone suszonymi warzywami, takimi jak chrzan i burak. Wyjątkowo smaczne połączenie popularnego pieczywa pszennego z suszonymi warzywami, takimi jak chrzan i burak.

 

... więcej

15.02.2019                                                                    

 
 

Bu%C5%82ka%20z%20aroni%C4%85%20i%20wiesio%C5%82kiem 

Bułki z aronią i wiesiołkiem

 

Wyjątkowe pieczywo mieszane, z dodatkiem aronii i wiesiołka. Produkt stworzony z połączenia różnorodnych mąk, takich jak mąka pszenna, mąka pszenna orkiszowa, mąka żytnia, a także mąka z wiesiołka. 

 

... więcej

15.02.2019                                                                    

 
 

Czekoladowe%20Profit
Czekoladowe Profit

 

Mocno czekoladowe ciasto o korzystnej kalkulacji cenowej. Produkt o bardzo szerokim zastosowaniu, doskonale nadający się do produkcji różnorodnych słodkich wypieków, w tym także ciast deserowych i popularnych muffin.

 

... więcej

28.01.2019                                                                    

 
 

Frost%20Extra 

Frost Extra

 

Nowoczesny środek wypiekowy do odroczonego rozrostu. Umożliwia jeszcze dłuższe prowadzenie ciasta przy zachowaniu objętości oraz gwarantuje jego dużą stabilność po wyjęciu z chłodni. Pozwala uzyskać powtarzalność wypieku, lepszy smak, bardziej chrupiącą skórkę przy zachowaniu delikatnego miękiszu, a także dłuższą świeżość wyrobu gotowego.

 

... więcej

02.01.2019                                                                    

 
 

   |   do góry

liczniki odwiedzin