1

Partner w biznesie, Ekspert w piekarnictwie

W swojej codziennej działalności ULDO jako główny cel stawia sobie zadowolenie Klientów oraz ich zawsze udane wypieki. Tutaj wszystko i wszyscy koncentrują się wokół potrzeb i oczekiwań Klientów oraz Konsumentów, ponieważ to dzięki tym oczekiwaniom kreujemy innowacyjne rozwiązania - naszym sukcesem jest sukces naszych Klientów. Przez 30 lat swojej działalności staliśmy się Ekspertem w piekarnictwie, zdobywając opinię firmy innowacyjnej, czego wyrazem jest nasz Dział Badań i Rozwoju Produktów oraz Zapewnienia Jakości.
 

us        flaga

Produkty inspirowane tradycyjnymi wypiekami z Ukrainy.

Chleb Kozacki poziom m

Chleb Kozacki - Козацький хліб

Wyjątkowo smaczne pieczywo, w którym zastosowano specjalną mąkę żytnią, posiada chrupiącą i popękaną skórkę, zwarty miękisz oraz zachowuje świeżość przez długi czas. 

... więcej

bagietka

Gryczany Plus - Гречка Плюс

Aromatyczne pieczywo o dużej zawartości mąki gryczanej, dzięki której uzyskano pieczywo o charakterystycznym oraz wyrazistym smaku i aromacie gryki. Pieczywo charakteryzuje się wilgotnym i delikatnym miękiszem, zachowuje świeżość przez długi czas.

... więcej

babka ukrainska

Babka Ukraińska - Пасха

Produkt wykonany z Uldo BMF, tradycyjna babka wypiekana w okresie Świąt Wielkanocnych w Ukrainie. Możliwość produkcji przemysłowej, jak i rzemieślniczej, nadaje się także do produkcji w procesie mrożenia. Posiada doskonały smak, zachowuje świeżość przez długi czas. 

... więcej

ytni Wiekjski. jpg 

Chleb Kijowski - Київський хліб

Produkt wykonany z Uldo Żytniego Extra 

 ... więcej

003 uldo  

Chleb Lwowski - Львівський хліб

Produkt wykonany z Uldo Żytniego. 

... więcej 

Chleb Stolicznyj 

Chleb Stolicznyj - Столичний хліб

Produkt wykonany z Uldo Żytniego Plusa. 

... więcej 

  
 

 

  
 

 

  

    |   do góry

liczniki odwiedzin