O mega IG CL

Uldo O!mega IG CL

Pieczywo o niskim indeksie glikemicznym, bogate w kwasy Omega-3.

  • Produkt o wyjątkowo niskim jak dla pieczywa Indeksie Glikemicznym wynoszącym tylko 33,9, rzadko spotykanym dotychczas wśród tradycyjnego pieczywa dostępnego na rynku.
  • Dodatkowo produkt stanowi źródło cennych kwasów Omega-3 oraz istotnych wartości odżywczych - niska zawartość kwasów tłuszczowych nasyconych i cukrów, źródło witaminy E, żelaza, cynku i potasu, wysoka zawartość błonnika pokarmowego, białka, fosforu, magnezu i miedzi.

logo%20z%20R        Czysta%20etykieta%20LOGO%20LIFTING%20TM

Pieczywo o niskim Indeksie Glikemicznym. Pieczywo bogate w kwasy Omega-3

Pieczywo o wyjątkowo niskim Indeksie Glikemicznym 33,9 - to wskaźnik wzrostu stężenia glukozy we krwi, po spożyciu danego produktu. Jest to wartość wyjątkowo niska dla tradycyjnego pieczywa, dzięki czemu O!MEGA IG stanowi doskonałą propozycję dla osób dbających o zdrowie, które nie chcą rezygnować z pieczywa w swojej diecie.

O!MEGA IG to także pieczywo bogate w kwasy Omega-3 oraz wiele innych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu wartości odżywczych, witamin i minerałów.

Składnikiziarna (siemię lniane, soja), gluten pszenny, mąka pszenna graham, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól, słód jęczmienny, kwas piekarniczy w proszku (produkty przemiału żyta i pszenicy; skrobia pszenna, regulator kwasowości: kwas mlekowy), ekstrakt z siemienia lnianego (ekstrakt z siemienia lnianego, mąka pszenna, przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu), kwas żytni w proszku, enzymy, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy. 
Wartość odżywcza
wartość odżywcza wartość odżywcza w 100 g mieszanki
wartość energetyczna [kJ/kcal]:1550/370
tłuszcz [g]:12,6
 - w tym kwasy nasycone [g]:1,8
 - w tym kwasy trans [g]:< 0,1
węglowodany [g]: 26
 - w tym cukry [g]:9,4
błonnik [g]:12,8
białko [g]:31,7
sól [g]:7,88
Receptura

O!mega IG CL - chleb
O!mega IG CL - bułki

Kalkulacje 

O!mega IG CL - chleb
O!mega IG CL - bułki

Specyfikacja

O!mega IG CL

Karta Produktu Gotowego

Chleb O!mega IG

 Materiały reklamowe

plakat O MEGA IG3  ulotka O MEGA IG 1  ulotka O MEGA IG 2  OMEGA IG CL

   |   do góry

liczniki odwiedzin