1

Partner w biznesie, Ekspert w piekarnictwie

W swojej codziennej działalności ULDO jako główny cel stawia sobie zadowolenie Klientów oraz ich zawsze udane wypieki. Tutaj wszystko i wszyscy koncentrują się wokół potrzeb i oczekiwań Klientów oraz Konsumentów, ponieważ to dzięki tym oczekiwaniom kreujemy innowacyjne rozwiązania - naszym sukcesem jest sukces naszych Klientów. Przez 30 lat swojej działalności staliśmy się Ekspertem w piekarnictwie, zdobywając opinię firmy innowacyjnej, czego wyrazem jest nasz Dział Badań i Rozwoju Produktów oraz Zapewnienia Jakości.

 

Przedstawiciel Handlowy/ Technolog
Miejsce pracy: Mazowieckie, ŁódzkieAplikacje prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja@uldo.pl


Kandydatów składających ofertę pracy prosimy, aby na każdym przesyłanym dokumencie aplikacyjnym znajdowała się klauzula rekrutacyjna o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnego, jak również dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, na stanowisko (tutaj proszę podać nazwę stanowiska), prowadzonych przez ULDO Polska sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Granicznej 8E, 54-610 Wrocław.”

   |   do góry

liczniki odwiedzin